WSTĘPNE WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO DZIECI I MŁODZIEŻY ZA 2010 R.

Poniżej przedstawiamy tabelę obrazująca wyniki współzawodnictwa w 2010 roku ( stan na 29.09.br.) Kolorem żółtym zaznaczono kluby posiadające sekcje podnoszenia ciężarów i łucznictwa klasycznego. Cieszy nas bardzo wysoka pozycja naszego Klubu. Aktualnie zajmujemy 85 miejsce w Polsce,  w województwie  dziesiąte i  w powiecie dziewiąte.

 

Współzawodnictwo w łucznictwie zostało już zakończone. Klub nasz po raz pierwszy okazał się najlepszym w tej dyscyplinie w województwie. Klubowi doliczone zostaną jeszcze punkty jako  premia za udział   Dawida Malickiego w Mistrzostwach Europy w Winnenden  , gdzie zdobył wraz z kolegami brązowy medal. Dawid nie mógł z tego powodu uczestniczyć  finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Premia wynosi 14,67 pkt.

         W podnoszeniu ciężarów do rozegrania zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, które są zaplanowane na 28.10.br na obiektach Śląska Wrocław. Liczymy na powtórzenie wyniku z 2009 roku, gdzie zdobyliśmy 33 punkty. Jest realna szansa na awans w klasyfikacjach.

                                                                                     Powodzenia

 

Możesz również polubić…