MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW W ŁUCZNICTWIE

O poniedziałku 19.05.14 r. do soboty 19.05.14 r. trwają w Ljubljanie MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW W ŁUCZNICTWIE. Zaszczytu reprezentowania Polski dostąpił zawodnik naszego klubu Kajetan KOTLARZ.

W rundzie kwalifikacyjnej 2 x 60 m uzyskał 616 pkt.( 306 +311) co wystarczyło na 47 miejsce. W eliminacjach w 1/48 wygrał w barażu 9 do 7 Mike GROSSEM z Estonii, również w 1/24 pojedynek ze Szwedem  Marcus LINDBERGIEM rozstrzygnął na swoja korzyść 6 do 4. W 1/16 przystąpił bez wiary w zwycięstwo i uległ koledze z reprezentacji Markowi SZAFRANOWI 6 do 0. Ostatecznie Kajtek sklasyfikowany został na 17 miejscu w Europie.

Teraz kolejna szansa na dobry występ w zespole wspólnie z Markiem Szafranem, który zajął 9 miejsce i Dominikiem PATRYASEM.

Trzymamy kciuki