II RUNDA WIELOBOJU ATLETYCZNEGO

W Obornikach Śląskich 12 kwietnia 14 r. odbyła się II runda WIELOBOJU ATLETYCZNEGO. W skład wieloboju wchodziły następujące konkurencję :
Skłon tułowia,
Pomiar siły dłoni mierzonej dynamometrem,
Rzut piłką lekarska w tył
Rwanie.

Z rezultatów, które przedstawiamy w tabeli poniżej na uwagę zasługuje wynik Karoliny SZAWAN w skłonie tułowia, za wynik 24 cm uzyskała 79 pkt. Ta sama zawodniczka zajęła 2 miejsce w kategorii wiekowej do 15 lat. Jej koleżanka klubowa Joanna WAŁĘSA uplasowała się na miejscu 3 podobnie jak Tomasz BACZEWSKI wśród chłopców do 12 lat.

Po II rundach nasz klub znajduje się na 2 miejscu.

III runda WIELOBOJU ATLETYCZNEGO w skład, którego wejdą :

·         Podrzut,

·         Bieg na 50 m

·         Zwis na ugiętych rękach dziewczęta i chłopcy do 11 lat,

·         Podciąganie w zwisie na drążku dla chłopców od 12 roku życia

odbędzie się 31.05.14 r w Polwicy i połączona zostanie z MISTRZOSTWAMI OKRĘGU do lat 15.