HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻOWCÓW w ŁUCZNICTWIE.

            Równolegle z Mistrzostwami Juniorów odbywały się w Milówce VII HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻOWCÓW w ŁUCZNICTWIE  W mistrzostwach udział wzięło 26 zawodniczek i 29 zawodników z 17 klubów.

          Klub nasz reprezentowany był przez Hannę JAROSZ, Dawida MALICKIEGO, Piotra PAJĄCZKA. Hanna JAROSZ zajęła ostatnie 26 miejsce zarówno w kwalifikacjach jak i w eliminacjach. Dawid MALICKI i Piotr PAJĄCZEK przegrali swoje pojedynki w 1/16 i sklasyfikowani zostali odpowiednio na 19 i 18 miejscu.

          Nie wystartował w eliminacjach mikst Hanna JAROSZ i Dawid MALICKI  zajmujący po kwalifikacjach  12 miejsce. Powodem była odmowa startu przez Hannę JAROSZ w parze z Dawidem MALICKIM.

W tabeli przedstawiamy wyniki uzyskane w czasie mistrzostw przez naszych zawodników.


                                                                                                                                                        

Nasi zawodnicy pewnie chcieliby jak najszybciej o tych mistrzostwach zapomnieć.

          Okazją do rewanżu będą 29 MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻOWCÓW, które odbędą się 02-03.08.14 r. w Prudniku.

Możesz również polubić…