TURNIEJ BARBÓRKOWY                                                                                                                                                        

W dniu 30.11.13 r w Polkowicach odbył się XXXV Turniej Barbórkowy . W zawodach , które rozegrano w podrzucie  wystąpiło ogółem 9 zawodniczek i 32 zawodników.  Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze 3 zawodniczki. W kategorii wiekowej do 18 lat zwyciężyła Agnieszka BACZEWSKA a Patrycja KRZEMIŃSKA zajęła 3 miejsce. Trzecia nasza reprezentantka Daria NOWAK była 2 w kategorii wiekowej + 18 lat.

Z piątki naszych zawodników najwyżej został sklasyfikowany Adrian PRZYBYLAK, który był 2 w kategorii wiekowej do 17 lat. Karol ZAJĄC był 5, Piotr KALISZCZYK 6, Emil CIUŁA 8 a Rafał MICIUK 9 w kategorii wiekowej do 20 lat.

Warto nadmienić, że wyniki uzyskane przez nasze 3 zawodniczki, Adriana

PRZYBYLAKA, Karola ZAJĄCA i Rafała MICIUKA są ich nowymi rekordami życiowymi.

          W Punktacji sinclaira w śród kobiet zwyciężyła Aleksandra MICHALSKA z Górnika Polkowice, Agnieszka BACZEWSKA była 2 a Daria NOWAK 3.

Wyniki uzyskane przez naszych zawodników przedstawiamy w tabeli poniżej.


                                                                                                                                                        

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=85908

Możesz również polubić…