II RUNDA DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW POLSKI W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW                                                                                                                                                                                                             
           
Gospodarzem drugiej rundy o DRUŻYNOWE MISTRZOSTWO POLSKI               w podnoszeniu ciężarów w I Lidze był zespół LKS Polwicy Wierzbno. Dwumecz pomiędzy gospodarzem a naszym zespołem odbył się 23.05.15 r w nowej sali sportowej                w Wierzbnie i zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Talentu 1568,47 pkt. do 1162,04.

Drużyna LKS Polwica Wierzbno wystąpiła w czteroosobowym składzie. Jej lider przygotowujący się do startu w czerwcowych MISTRZOSTWACH ŚWIATA JUNIORÓW, które odbędą się w dn. 06-13.06.15 r. we Wrocławiu Mieczysław DEREŃ doznał kontuzji podobnie jak Damian SUSEŁ.

Najwyżej punktującym zawodnikiem Talentu był Adrian PRZYBYLAK, który 336,8 pkt. w punktacji sinclaira.

Przeciwnikiem naszego zespołu w trzeciej rundzie, która planowana jest na 20.06.15 r. będzie drużyna GKS Andaluzja Piekary Śląskie, która nie wygrała jeszcze żadnego spotkania.

Poniżej przedstawiamy wyniki spotkania.

Możesz również polubić…