MISTRZOSTWA POLSKI W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW DO LAT 17 DZIEŃ II

  
                                                                                                                                                        
W dobrym stylu zakończyli występy na Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorek do lat 17 nasi sztangiści. Mistrzostwa odbywały się w Katowicach- Szopienicach w dniach 15-18.11.2012 r. i zgromadziły na starcie 72 zawodniczki i 120 zawodników .

Klub nasz reprezentowany był przez 3 zawodniczki i 4 zawodników. Zdecydowanie lepiej zaprezentowały się panie, które zdobyły 2 medale.
Pierwszy z nich wywalczyła Daria NOWAK, która w kategorii wagowej do 53kg za wynik 51 Kg w rwaniu otrzymała medal brązowy. Niestety słabszy występ w podrzucie Darii piąte miejsce.
W najwyższej kategorii wagowej plus 69 kg Weronika STĘPIEŃ zajęła pechowe 4 miejsce w dwuboju, które powetowała sobie zdobyciem brązowym medalem za podrzut wynikiem 76kg. Trzecia nasza zawodniczka jak wcześniej informowaliśmy Agnieszka BACZEWSKA zajęła w kat. wagowej do 48 kg 6 miejsce.

Wśród panów najwyżej sklasyfikowani zostali : Karol ZAJĄC, który z wynikiem 207 kg w kat. wagowej zajął 8 miejsce a jego kolega klubowy Piotr KALISZCZYK w tej samej kategorii z wynikiem 200 kg na miejscu 9.

W klasyfikacji zespołowej UKS Talent sklasyfikowany został na 11 miejscu

Poniżej przedstawiamy rezultaty wszystkich naszych zawodników startujących w Mistrzostwach.

                                                                                                                                                    
Zapraszamy do galerii:

http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=75384

Możesz również polubić…