TRZY W JEDNYM                                                                                                                   
W niedzielę 23 czerwca na obiektach LKS Polwica Wierzbno odbył się trzeci rzut cyklu Wieloboju Atletycznych 2013 oraz MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA MŁODZIKÓW do 15 lat jak również Turniej Juniorek do 18 lat i Juniorów do 17 lat.

                 We wszystkich tych kategoriach wiekowych klub nasz reprezentowany był przez troje zawodników. W Wieloboju Atletycznym w grupie chłopców do 13 lat wysokie V miejsce i 8 pkt wywalczył BACZEWSKI Tomek, który niestety jest  jedynym naszym  przedstawicielem  w tegorocznym cyklu. Wśród juniorek do 18 lat zwyciężyła nasza zawodniczka NOWAK Daria, która wynikiem 114 kg w dwuboju ustanowiła nowy rekord życiowy. Z bardzo dobrej strony  zaprezentował się stertujący w grupie juniorów do 17 lat PRZYBYLAK Adrian. 228 kg jakie uzyskał w dwuboju to wyrównanie ustanowionego tydzień wcześniej rekordu życiowego i zarazem dobry prognostyk przed lipcowym finałem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=83086

Możesz również polubić…