XIV TURNIEJ O PUCHCHAR PREZYDENTA WAŁBRZYCHA


                                                                                                                                                         
W dniu 27.04.13 w sali Zagłębia w Wałbrzychu odbył się XIV TURNIEJ O PUCHAR PREZYDENTA tego miasta w podnoszeniu ciężarów. Zawody rozegrano w podrzucie a o kolejności miejsc decydował wynik uzyskany według punktacja Sinclaira.

Do Wałbrzycha wyjechała pięcioosobowa reprezentacja naszego klubu, która pokazała się z bardzo dobrej strony czego efektem były nowe rekordy życiowe i czołowe miejsca. Wśród chłopców trzy pierwsze miejsca zajęli nasi zawodnicy. Wszyscy za wyjątkiem Karola ZAJĄCA ustanowili rekordy życiowe.

Wyniki naszych reprezentantów przedstawia poniższa tabela :

                                                                                                                                                         
Gratulujemy

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=78738

Możesz również polubić…