OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ ŁUCZNICZY KADRY NARODOWEJ

W dniach 05-07.04.13 r. w Prudniku odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadry Narodowej. W zawodach wzięło udział 19 zawodników i 25 zawodniczek. Nasz klub reprezentowały : Anna HUK, Adrianna TRZEBIŃSKA i 3 zawodników : Michał GREC, Paweł MARZEC i Dawid MALICKI.

W piątek i sobotę rozgrywano rundę kwalifikacyjną w konkurencji Ł-2AB. W niedzielę na odległości 70 m rozegrano 1/16 rundy eliminacyjnej a po wyłonieniu pierwszej 16 strzelano pojedynki wg systemu „każdy z każdym.

W IORFITA na 70 m Paweł MARZEC uzyskał 331 pkt. co było najwyższym uzyskanym wynikiem na tych zawodach.

W pojedynkach w 1/16 IORF Michał GREC (14 w kwalifikacjach) spotkał się z kolegą klubowym Dawidem MALICKIM (19 w kwalifikacjach)z , którym przegrał 2 do 6.

Nasze juniorki w pojedynkach o wejście do pierwszej 16 Turnieju przegrały : Ania HUK z Emilią JĘRA o do 6 a Ada TRZEBIŃSKA z Pauliną TYSZKO w tym samym stosunku.

W pojedynkach „każdy z każdym” Paweł MARZEC wygrywając 8 pojedynków na 15 został sklasyfikowany na 8 miejscu a Dawid MALICKI z 4 wygranymi na miejscu 15.

Możesz również polubić…