DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W ŁUCZNICTWIE KLASYCZNYM


                                                                                                                                                         
           
Równolegle z I RUNDA PUCHARU POLSKI JUNIORÓW I SENIORÓW rozegrano w Krakowie I RUNDĘ DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW POLSKI W ŁUCZNICTWIE KLASYCZNYM.

            Oba nasze zespoły rywalizowały ekstraklasie w której wystąpiło po 11 drużyn.

          Kobiety, które wystąpiły w składzie : Maja BANASZEWSKA DUDEK, Anna HUK, Magda PAWŁOWSKA i Adrianna TRZEBIŃSKA z 10 rozegranych pojedynków wygrały 5 i zajmują w ekstraklasie po I rundzie 7 miejsce.

          Zespół mężczyzn wygrał w Krakowie 6 pojedynków i został sklasyfikowany na wysokim 5 miejscu. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Kajetan KOTLARZ, Paweł MARZEC, Maciej NIEDŹWIEDŹ i Piotr PAJĄCZEK. Kajtek i Maciek to jeszcze juniorzy młodsi.

          II RUNDA DMP rozegrana zostanie 18-19.05.13 r. w Kielcach

Możesz również polubić…