MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW                                                                                                                                                                                                     
W dniach 08-11.10.15 r. w gościnnym Burzeninie rozegrano MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW. Do rywalizacji przystąpił 243 zawodniczek i zawodników z 63 klubów z Polski. Nasz klub reprezentowany był przez 4 zawodniczki i 3 zawodników.

 

Dla Weroniki SWOROBOWICZ, Agnieszki KRZEMIŃSKIEJ, Justyny SŁOMKI i Krystiana RZEPKI był to debiut na takiej rangi zawodach.

W tabelach poniżej przedstawiamy rezultaty indywidualne i zespołowe uzyskane przez nasze zawodniczki i zawodników .                                                                                                                                                                                                       

Dziękujemy zawodnikom za pełna ambicji walkę na pomoście.

Możesz również polubić…