MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 17 W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW DZIEŃ I


                                                                                                                                                        
Bardzo udanie wystartowały nasze zawodniczki w Mistrzostwach Polski do lat 17, które odbywają się w Katowicach-Szopienicach. Trzydniowe (16-18.11.2012 r.) zmagania zgromadziły na starcie ok. 200 zawodniczek i zawodników.

W pierwszym dniu zaprezentowały się Agnieszka BACZEWSKA i Daria NOWAK.

Agnieszka startująca w kategorii wagowej do 48 kg „zaliczyła” sześć podejść bijąc po drodze rekordy życiowe w rwaniu 45 kg w podrzucie 56 kg i w dwuboju 101 kg. Wynik ten wystarczył na zajęcie 6 miejsca.
O krok od sprawienia miłej niespodzianki była startująca w kategorii wagowej Daria NOWAK, trzeci po rwaniu wynikiem 51 kg. Gorzej było w podrzucie, gdzie Daria zaliczyła tyko 1 podejście do ciężaru 55 kg i ostatecznie została sklasyfikowana na 5 miejscu.

W sobotę wystartują : Piotr KALISZCZYK, Adrian PRZYBYLAK, Karol ZAJĄC a w niedzielę Weronika STEPIEŃ i Emil CIUŁA.

Liczymy na równie udane starty.

Możesz również polubić…