WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA DZIECI I MŁODZIEŻY ZA 2012 ROK

Zakończone zostało współzawodnictwo w systemie sportu młodzieżowego Ministerstwa Sportu i Turystyki za 2012 rok w łucznictwie. W podnoszeniu ciężarów nie podliczone zostały jeszcze wyniki za Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Mistrzostwa Polski Młodzieżowców. Wyniki dotyczące tego sportu podane w tabeli są wynikami nieoficjalnymi.

Ogromny postęp z 103,75 pkt. w 2011 roku na 142,83 pkt w roku bieżącym poczyniła sekcja łucznicza i została sklasyfikowana w Polsce na bardzo wysokim 4 miejscu
Sekcja podnoszenia ciężarów mimo, że zanotowała spadek punktowy z 138 pkt. w roku 2011 do 115 pkt. w 2012 roku powinna zostać sklasyfikowana w kraju w pierwszej 10.

Mimo słabsze występu sekcji podnoszenia ciężarów klub nasz uzyskał najlepszy wynik punktowy w swojej ośmioletniej historii. Liczymy, że pozwoli to na awans w rankingach powiatowych, wojewódzkich i krajowych.

Możesz również polubić…