XVIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W ŁUCZNICTWIE W PUNKTACH

Start naszych zawodniczek i zawodników w Finałach XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży był bardzo udany. W punktacji klubowej zajęliśmy bardzo wysokie 3 miejsce z 22,5 punktami na, które złożyły się punkty:
1. 16 punktów Adrianny TRZEBIŃSKIEJ za wygranie rywalizacji indywidualnej (9 pkt) i za zajęcie 2 miejsca na odległościach długich ŁA ( 7 pkt) ,
2. 3,75 punktów Jakuba PAJĄCZKA za 16 miejsce w indywidualnej Rundzie FITA  (2 pkt) i 1,75 pkt za 2 miejsce w Zespołowej Rundzie FITA,
3. 2,75 punktów Piotra BURCHARTA 22 miejsce w indywidualnej Rundzie FITA i 1,75 pkt za 2 miejsce w Zespołowej Rundzie FITA

Poniżej przedstawiamy klasyfikację zawodniczek i zawodników z naszego województwa ze względu na ilość zdobytych punktów oraz klasyfikację klubowa i wojewódzką.  Niewątpliwie najlepsza zawodniczka została Adrianna TRZEBIŃSKA ZDOBYWCZYNI 16 PUNKTÓW

W klasyfikacji wojewódzkiej zajęliśmy 2 miejsce za województwem śląskim

a klasyfikacji klubowej, powtórzyliśmy wynik z poprzedniej Olimpiady Młodzieży, gdzie również zdobyliśmy 2 miejsce.