MŁODZICZKI I KAJTEK NA 10, MŁODZICY NA 8

 

   Z  udziałem 180 zawodniczek i zawodników odbyły się 14.06.12 r Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Łucznictwie. Zawody odbyły się w Pielgrzymce na torach miejscowej „Unii”

    Klasą dla siebie były nasze dziewczęta , które zajęły trzy pierwsze miejsca a w pierwszej dziesiątce znalazły się jeszcze 2 nasze zawodniczki (Julia MOCZKO i Marta SMOLAK). Wygrała niezawodna Ania FUTYMA z nowym rekordem klubu na 20 m z wynikiem 348 pkt. przed Weroniką MIKULSKĄ – 345 pkt. i Malwiną SNOWARSKA.

    Rywalizację  chłopców wygrał Kajetan KOTLARZ a 3 miejsce zajął Kacper TREBIŃSKI, Mateusz NYCZ był 5, Maciej NIEDZWIEDZ zajął miejsce 7.

    Równolegle z Mistrzostwami rozegrano III RUNDĘ LIGI MŁODZIKÓW w której zespół dziewcząt z naszego klubu bezapelacyjnie zajął 1 miejsce i prowadzi po 3 rundach. Zespół chłopców sklasyfikowany został na miejscu 3. Oficjalne wyniki zawodów podamy później.

    Punktację zespołowa MIEDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW wygrał UKS „Talent” .

    Puste miejsca na podium przeznaczone były dla zawodników z Poznania, którzy musieli wcześniej wyjechać.       

                            Gratulujemy

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=71731

Możesz również polubić…