Debiut Pawła Marca na Mistrzostwach Świata Juniorów i kadetów w Legnicy

 

Paweł Marzec bardzo wysokim wynikiem 1312 zakończył rundę kwalifikacyjną w konkurencji kadetów ( łuki olimpijskie) na bardzo wysokiej 10 pozycji. Łącznie w konkurencji kadetów wystąpiło 114 zawodników z 56 krajów . Zespół kadetów w składzie Paweł Marzec UKS Talent, Hubert Soboń Stella Kielce i Aleksander Grzymek UKS „10 Jaworze” po rundzie kwalifikacyjne zajmował wysoką 5 pozycję na 31 sklasyfikowanych zespołów. W rundzie indywidualnej pierwszy pojedynek Paweł w 1/48 wygrał z zawodnikiem Hurbavem Wladimirem ze Słowacji , następny pojedynek w 1/24 Paweł wygrał z zawodnikiem z Białorusi Staszkiewiczem Janem. Kolejny pojedynek w 1/16 finału Paweł stoczył z Turkiem Gulkarem Ibrachimem przegrywając 6: 0. Ostatecznie Paweł nie wszedł do 1/8 finału i zajął 17 miejsce. Natomiast należy uznać za dobry występ naszej reprezentacji w strzelaniach drużynowych . Pierwszy pojedynek w 1/8 finału nasi reprezentanci stoczyli z zespołem USA wynikiem 215:215 i wygrywając w barażu 30:29 Następny pojedynek o wejście do półfinału ulegli zespołowi z Chin 221:223 i ostatecznie zajęli wysoką 5 pozycję.

Podsumowując Mistrzostwa Świata Juniorów i kadetów należy uznać debiut Pawła za udany i życzyć w 2012 udanych występów w konkurencjach juniorskich.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=63889

Możesz również polubić…