I RUNDA PUCHARU POLSKI SENIORÓW I JUNIORÓW


                                                               
W dniu 21.04.12 r. w na obiekcie Łucznika Żywiec z udziałem 127 zawodniczek i zawodników odbyła się I RUNDA PUCHARU POLSKI SENIORÓW I JUNIORÓW. Udział w Pucharze wzięła 9 osobowa reprezentacja naszego klubu. Najwyżej został bo na 5 miejscu został sklasyfikowany Paweł MARZEC. Obiecująco zaprezentował się Arkadiusz KOZŁOWSKI, który startując po raz pierwszy w tej randze zawodów uzyskał w kwalifikacjach bardzo dobry wynik ( 303 pkt.) jak również w eliminacjach pokonał zawodników o większym doświadczeniu.

Pełne wyniki Pucharu przedstawia poniższa tabela.

O dużym szczęściu może mówić Arkadiusz KOZŁOWSKI, który „ pozbył” się portfela z całą zawartością ( karty, dowód osobisty, prawo jazdy, kasa) pewnie ze szczęścia, że przekroczył granicę 300 pkt. na 70 metrów. Uczciwym znalazcą okazał się Tomasz TARATUTA zawodnik MRKS Gdańsk. Obaj panowie spotkali się w 1/16 , wygrał TARATUTA 6 do 4

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=69647

Możesz również polubić…