KAJETAN KOTLARZ MISTRZEM POLSKI

                                                                                                                

Na odbywających się w Teresinie w dniach 17-18.03.12 r. II HALOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW w ŁUCZNICTWIE nasz reprezentant Kajetan KOTLARZ został MISTRZEM POLSKI. W zawodach udział wzięło ponad 200 zawodniczek i zawodników z 37 klubów.

Z medalami srebrnymi z mistrzostw wraca nasz zespół w składzie : Kajetan KOTLARZ, Maciej NIEDŹWIEDŹ i Mateusz NYCZ, którzy w finale pokonali zespół ŁUCZNIKA z Żywca. Oprócz złotego medalu „Kajtka” i srebrnego zespołu na 9 miejscu sklasyfikowana została Weronika MIKULSKA na 13 Mateusz NYCZ i na 18 Maciej NIEDŻWIEDŹ.

Ogółem w HALOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI w ŁUCZNICTWIE nasi zawodnicy zdobyli 10 medali : 6 złotych, 3 srebrne i 1 brązowy.

Jest to osiągnięcie niespotykane w ośmioletniej historii klubu a także w kraju. Gratulujemy zawodniczkom i zawodnikom , głównemu sponsorowi klubu – rodzicom oraz trenerce pani Helenie MACHERZE.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=69251

Możesz również polubić…