Paweł Marzec, Dawid Malicki i Piotr Pajączek zwycięzcami Pucharu Polski Juniorów

 

Sukcesem zawodników UKS Talent zakończyła się IV ostatnia Runda Pucharu Polski Juniorów w łucznictwie. W zawodach udział wzięło 4 zawodników Talentu Dawid Malicki , Piotr Pajączek, Paweł Marzec, Michał Grec. Zawodnicy jak na końcówkę sezonu prezentowali wysoką formę . Paweł Marzec wynikiem 1227 i Piotr Pajączek 1228 osiągnęli swoje życiowe wyniki. Nadmienić trzeba, że Paweł Marzec i Grec Michał to jeszcze juniorzy młodsi. W strzelaniach indywidualnych IV Rundę Pucharu Polski wygrał zawodnik Talentu pokonując w finale zawodnika Uni Pielgrzymka Mateusza Borowiaka ( w barażu 10:8). Malicki Dawid zajął IV lokatę , Piotr Pajączek był 8 a Michał Grec zajął 11 miejsce.

Wiele emocji dostarczyli nasi zawodnicy w Drużynowych Mistrzostwach Polski . W pierwszym pojedynku wygrali z drużyną Łucznika Żywiec 194 pkt osiągając znakomity wynik 217 pkt ( rekord klubowy) i awansowali do półfinału . W walce o finał DMP ulegli zawodnikom ze Stelli Kielce 217;204. Natomiast o 3 miejsce po zaciętym pojedynku wygrali z aktualnymi Mistrzami Polski AZS Surma Poznań 213:211pkt.

Kolejny sukces odnieśli nasi zawodnicy w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski na 2011 rok. Bezapelacyjnym zwycięzcą Pucharu Polski został Malicki Dawid , a Piotr Pajączek zajął 2 miejsce, Paweł Marzec zajął 8 pozycję.

Gratulujemy naszym zawodnikom udanego sezonu 2011.

Zapraszamy do galerii:

http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=65883

Pobierz wyniki:
http://pliki.ukstalent.pl/download.php?file=31

Możesz również polubić…