Finał XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

 

Bardzo udanie zaprezentowała się para zawodników naszego klubu podczas finałów XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, które w dniach 28.04-01.05 odbyły się w Ciechanowie.

Wprawdzie oboje zajęli najgorsze dla sportowców miejsce, bo czwarte ale styl jakim je wywalczyli był iście imponujący. Startująca w kat do 53 kg Monika Dzienis ustanowiła trzy rekordy życiowe uzyskując 45 kg w rwaniu 58 kg w podrzucie i 103 kg w dwuboju. Natomiast Mateusz Wojciechowski startujący w kategorii +105 kg wyrównał rekord w rwaniu 110 kg, a poprawił w podrzucie na 142 kg i w dwuboju na 252 kg. W tym miejscu należy podziękować trenerom Mirosławowi Chleboszowi i Adamowi Krasce, którzy na starcie opiekowali się Mateuszem za podejmowanie bardzo trafnych decyzji oraz odpowiednie zmotywowanie Mateusza by mógł tak ładnie wystartować.

Wypada nadmienić, że ekipa naszego okręgu, w skład której wchodziła wspomniana para naszych zawodników w punktacji łącznej województw zajęła bardzo wysokie trzecie miejsce z dorobkiem 81 pkt.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=58855

Możesz również polubić…