GALA „SPORTOWE NAGRODY DOLNEGO ŚLĄSKA”

 

Marszałek Marek Łapiński wręczył wyróżniającym się sportowcom i trenerom z naszego regionu nagrody o łącznej wartości prawie 100 tys. zł. To pierwsza tego typu gala organizowana przez Samorząd Województwa.

Dawid Malicki ( brązowy medalista Mistrzostw Europy Juniorów w Łucznictwie) znalazł się w gronie 21 młodych dolnośląskich sportowców, zdobywców medali podczas Mistrzostw Świata i Europy w różnych dyscyplinach i otrzymał pamiątkową statuetkę.

Jego trener Helena Machera została uhonorowana przez ministra Adama Giersza  brązową odznaką „ZA ZASŁUGI DLA SPORTU”. Nasuwa się smutna refleksja lepiej późno niż wcale. Ale o tym może innym artykule.

 

Na zakończenie Marszałek Marek Łapiński powiedział „Trzymam kciuki za kolejne sukcesy naszych zawodników i serdecznie gratuluję im odwagi, charakteru oraz wytrwałości”.

 

Zdjęcia w galerii dzięki uprzejmości pana Krzysztofa Ziółkowskiego.

 

My też dołączamy się do gratulacji

 

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=55315

Możesz również polubić…