POLSKO-CZESKI TURNIEJ ŁUCZNICZY

 

W dniu 8 maja zawodnicy UKS Talent  Wrocław brali udział  w Polsko-Czeskim Turnieju łuczniczym „Puchar Gór Opawskich”, który odbył się na torach łuczniczych KS „Obuwnik” Prudnik. W zawodach wzięła udział prawie setka zawodniczek i zawodników z polskich i czeskich klubów. Świetnie spisali się  nasi zawodnicy w kategorii juniorów młodszych. Piotr Pajączek zajął 1 miejsce  a trzeci miejsce wywalczył  Łukasz Pielichowski. 9 miejsce zajął Dawid Malicki aktualny Mistrz Polski juniorów młodszych, który przegrał w 1/8 finału z zawodnikiem reprezentującym barwy Łucznika Żywiec Szemikiem Krystianem. W walce o trzecie miejsce nasz zawodnik Łukasz Pielichowski trafił na  Krystiana Szemika i Łukasz ten pojedynek wygrał w pięknym stylu 6:0.

Wyniki poszczególnych kategorii:

Możesz również polubić…