43 Międzynarodowy Turniej MVC Bohumina


                              
W minioną sobotę w przygranicznym czeskim mieście Bohuminie odbył się po raz 43 Międzynarodowy Turniej MVC Bohumina. W tym roku zawody miały odświętny charakter, gdyż związane były z obchodami 60-tej rocznicy powstania sekcji podnoszenia ciężarów w Bohuminie.

Już od kilku lat w bohumińskim turnieju DZPC reprezentują zawodniczki i zawodnicy UKS Talent. Nie inaczej było i tym razem, gdyż do Bohumina wyjechali: Natalia Nowakowska (45-48), Ilona Milczarska (50–58), Elwira Cichowska (62-80), Damian Frąckiewicz (70-90), Łukasz Zieliński (107-130), Patryk Żełubowski (108-135) i Mateusz Wojciechowski (90-120) zajmując drużynowo bardzo dobre III miejsce.

Wyjazd na turniej do Bohumina uznać należy za w pełni udany, gdyż oprócz dobrych wyników uzyskanych na zawodach zawodnicy doświadczyli od organizatorów wiele atrakcji min piątkowe popołudnie spędzili w aquaparku korzystając z wielu wodnych atrakcji oraz sauny, a po zawodach brali udział w uroczystościach jubileuszowych gdzie oprócz pysznego poczęstunku mieli okazję poznać osobiście największe sławy czechosłowackich ciężarów z Bożiwojem Gosposiem, Karelem Prohlem czy Antonim Baraniakiem na czele.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=43714

Możesz również polubić…