OLIVIER GÓRSKI SREBRNYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW

Z udziałem  98 dziewcząt i 145 chłopców w dniach 21-24.10.2021 odbyły się w Ciechanowie MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW w podnoszeniu ciężarów.

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy. Trzy srebrne medale za rwanie, podrzut i dwubój przywiózł  z mistrzostw Olivier GÓRSKI. Startujący w kategorii wagowej do 89 kg Olivier ustanowił nowy rekord życiowy w podrzucie – 122 kg  Wspaniale wystartowała Nikola MOJSA i  Patryk CHOWAŃSKI. Oboje zaliczyli po pięć podejść  bijąc rekordy życiowe w rwaniu w podrzucie i dwuboju. Patryk zajął  siódme miejsce  w kategorii do 67 kg a  Nikola  ósme  w kategorii do 49 kg.

W tabeli poniżej przedstawiamy wyniki naszych reprezentantów :

 

Dziękujemy za wspaniałą walkę.

 

Możesz również polubić…