Otwarcie pierwszego we Wrocławiu toru łuczniczego

                                                                  
     W dniu 13.09.08 został oddany pierwszy tor łuczniczy we Wrocławiu. Ceremonii otwarcia dokonał Prezes UKS Talent pan mgr Leszek Rabórski wraz z przedstawicielem Urzędu Miasta panem Jerzym Bocheńskim, dyrektorką Zespołu Szkół nr 3 panią Bożeną Wąs, dyrektorką Gimnazjum nr 31 panią Danutą Jankowską Okoń oraz przedstawicielem Sp-ni Mieszkaniowej „Metalowiec” panem Robertem Grabe . Tor łuczniczy w realizacji, którego Urząd Miasta,i Urząd Marszałka miał ogromny udział już istnieje. Dzięki wsparciu w/w instytucji oraz ludzi dobrej woli, zawodnicy sekcji łuczniczej UKS Talent będą mogli bezpiecznie i bez żadnych obaw rozwijać swoje umiejętności.

    Otwarcie toru połączone było z pierwszymi na tym obiekcie Mistrzostwami Wrocławia Dzieci i Młodzików ( IV edycja) oraz pokazami strzelania z łuku boczkowego z udziałem aktualnych Mistrzów Polski zawodników UKS Talent. W zawodach brało udział 60 zawodników z całego Dolnego Śląska oraz z KS Płaszowianka Kraków.

     Zawodnicy UKS Talent Wrocław zdobyli rekordową ilość medali ( 4 złote, 1 srebrny,2 brązowe medale). Mistrzami Wrocławia zostali Kajetan Kotlarz UKS Talent kat. Orlik, Burchart Paweł kat. Młodzik, Kaja Rokita i Patryk Zadka kat. Apacz . Pomimo dotkliwego zimna zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Wysokie wyniki uzyskali zawodnicy w kategorii młodzików zawłaszcza Paweł Burchart zawodnik UKS Talent brązowy medalista Mistrzostw Polski Młodzików w drużynie.

Zapraszamy do galerii z otwarcia torów:

http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=25900

Zapraszamy do gallerii z Mistrzostw Wrocławia Dzieci i Młodzików:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=25899

Możesz również polubić…