Obóz jesienny w Oravicach zakończony

             W dniach 16-25.11.2007 r. na zgrupowaniu kondycyjno – leczniczym przebywały zawodniczki i zawodnicy z trzech  dolnośląskich klubów : CKS Zagłebie Wałbrzych, LKS Polwica i UKS  Talent Wrocław. Oravice to mała osada położona na terenieTatrzańskiego Parku Narodowego w Słowacji znana mineralnych wód leczniczych.Woda ta jest wysoko zmineralizowana sodowo-wapniowo-magnezowo-siarczana o wysokiej zawartości żelaza.   Jej właściwości fizykalne i chemiczne są wykorzystywane przy leczeniu schorzeń narządu ruchu w chorobach nerek, dróg moczowych. Pozytywnie działa na psychikę i stres. Na basenach korzystalismy z jacuzzi, gejzerów, z siedzeń bąbelkowych, grzybka wodnego, biczy wodnych, natrysków masażowych i masaży miejscowych .Zakwaterowani byliśmy     w  przepięknie położonej Chacie Giewont o wysokim standarcie .Pokoje z łazienkami z kominkiem i Tv. Obiady w Chacie Lux tanie bardzo smaczne potrawy kuchni regionalnej .   Po posiłku darmowy bilard, dart i gry komputerowe.
            Wrócimy tam już 7 listopada 2008 roku

Zapraszamy do galerii ze zdjęciami:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=6363

Zapraszamy na forum:
http://forum.ukstalent.pl/viewtopic.php?p=17

Możesz również polubić…