KAROLINY CIĘŻKA PRACA W ZŁOTY MEDAL SIĘ OBRACA

Przez trzy dni trwały zmagania młodych atletek i atletów na MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW.  Zawody rozegrano w miejscowości Białki koło Siedlec  w dniach 26-29.10.17 r. O medale rywalizowało 76 dziewcząt i 147 chłopców z 70 klubów. Wyśmienicie zaprezentowała się nasza „trójka” z Karoliną MICHAŁEK na czele. Jako pierwszy w kategorii wagowej do 77 kg wystartował Tomasz MUSZ, który z wynikiem  170 kg zajął wysokie 5 miejsce. Nasz debiutant Aleksander DABROWSKI bijąc dwa rekordy życiowe w rwaniu 67 kg i dwuboju 147 kg sklasyfikowany został na 11 miejscu.

Na szczególne słowa uznania zasługuje start Karoliny MICHAŁEK, która wykazała się dużą odpornością psychiczną. Nie zdeprymował ją przyjazd rodziców, siostry i przyjaciół. W pięknym stylu zaliczyła wszystkie sześć podejść  ustanawiając po drodze 6 a nie jak wcześniej podaliśmy 3 Rekordy Polski. Wyniki, które uzyskała na Mistrzostwach Dolnego Śląska  ze względów regulaminowych nie zostały zaliczone stąd ta różnica.

W tabeli podajemy wyniki uzyskane przez naszych reprezentantów.

Już 3 listopada Eliza CIOŁKOSZ,  Monika DZIENIS,  Stella LUBASIŃSKA i Karolina MICHAŁEK wystartują w Zamościu w PUCHARZE ROZTOCZA.  Dzień później dołączą do nich : Agnieszka BACZEWSKA, Kamila DZIEDZIULO,  Hanna GRONOWSKA i Daria NOWAK by dzień później wziąć udział w MISTRZOSTWACH POLSKI KOBIET.

Zmagania naszych zawodniczek będzie można oglądać w transmisji internetowej.