MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE

W tym roku organizatorem MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW  w łucznictwie był Poznań. Zawody odbyły się 15.06.2024 r.  i zgromadziły na starcie 32 zawodników i 46 zawodniczek z 13 klubów z 2 województw. Piknikowa atmosfera i dobra pogoda sprawiła, że nasi łucznicy, którzy debiutowali w zawodach zaliczanych do WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO DZIECI I MŁODZIEŻY osiągnęli bardzo dobre wyniki.

Ekipa Talentu Wrocław składała się z 8 zawodniczek i 1 zawodnika. Na wyróżnienie zasługuje Tymon KOMÓREK, który zdobył srebrny medal indywidualnie. Blisko medalu był  mikst w składzie : Tymon KOMÓREK i Marcelina MOSKAL, który wywalczył 4miejsce.

Również 4 miejsce zajął zespół młodziczek w składzie :

• Marcelina MOSKAL,
  • Łucja KRZYŻANIAK,
  • Maja STYSIAK.

drugi nasz zespół kobiet  :

• Weronika OLCZAK,
  • Stella GAWLIK,
  • Kalina KUKUŁA zajął 5 miejsce

W klasyfikacji klubowej UKS Talent zajął  2 miejsce .

Wyniki naszych reprezentantów przedstawiamy w tabeli poniżej :

Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i Tymka za udział w zawodach i pobicie swoich rekordów życiowych