ZAWODNICZKI TALENTU WROCŁAW NAJLEPSZE W MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW

Rewelacyjnie spisały się  zawodniczki Talentu Wrocław na MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI w podnoszeniu ciężarów, które  odbyły  się w Zamościu w dniach 08-10.10.2021 r.

Trzy medale  złote, trzy  srebrne i dwa brązowe to dorobek naszych zawodniczek. Oprócz medali  nasze reprezentantki wygrały klasyfikację drużynową zdobywając 60 pkt. W punktacji łącznej kobiet i mężczyzn nasz klub zajął wysokie czwarte miejsce.

Ze złotym medalem za podrzut i dwubój  oraz srebrnym za rwanie wraca z mistrzostw  Patrycja ANDREJCZUK ,  bijąc po drodze rekordy życiowe w rwaniu 81 kg, podrzucie 99 kg  i w dwuboju 180 kg w kategorii do  76 kg.

Złoto za rwanie , srebro za podrzut i dwubój to dorobek Natalii PETKI  drugiej zawodniczki w kategorii do 64 kg.

Patrycja KĘDZIERSKA to  trzecia zawodniczka w kategorii do 49 kg zdobywczyni brązowych medali za rwanie i dwubój.

Czwarta nasza reprezentantka Alicja SZYMĄNSKA została sklasyfikowana na szóstym miejscu w kategorii do 71 kg.

Bardzo blisko podium był nasz jedyny męski przedstawiciel , Aleksander JURECKI , startujący w kategorii do 73 kg. Niestety kontuzja nie pozwoliła mu na wykonanie trzeciego podejścia w podrzucie, które dawało brązowy medal. Ostatecznie Olek zajął wysokie szóste miejsce.

Warto zaznaczyć, że w punktacji sinclaira, Patrycja ANDREJCZUK została trzecią  a Natalia PETKA ósmą zawodniczką mistrzostw.

W tabeli przedstawiamy dokonania naszych reprezentantów.

 

Dziękujemy za waleczną postawę i dużą dawkę adrenaliny

Możesz również polubić…