TALENT DZIEWCZYNAMI STOI

W trzech rundach PUCHARU POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH, które były eliminacją do OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY – MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH w łucznictwie startowało 113 chłopców i 90 dziewcząt. Zgodnie z wytycznym regulaminu OOM do finałów , które odbędą się w dniach 21-23.08.2020 r. w Zgierzu, zakwalifikowało się po 75 zawodniczek i zawodników. Pierwsza 64 finansowana jest przez MSiT , pozostała 10 przez macierzyste kluby. Miło jest nam poinformować, że kategorii dziewcząt kwalifikacje zdobyły :

  • Łucja WESOŁOWSKA,
  • Weronika WARDĘGA,
  • Adrianna SKADORWA,
  • Dominika AGACJAK,
  • Marta CIESIELCZUK.

 

 

Wśród dziewcząt ostatni wynik, który dawał kwalifikacje to 458  u chłopców 516 pkt.

Minimalną  szansę na udział w zawodach finałowych ma jeszcze Maciej SMARDZ, któremu zabrakło 2 pkt.  I jest 4 oczekującym w kolejce.

 

Gratulujemy i życzymy sukcesów

Możesz również polubić…