I RUNDA PUCHARU POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

Pierwsze zawody rozegrane po przerwie spowodowanej pandemią coronawirusem  Covid-19 odbyły się  dniu 20.06.2020 r. w Żywcu.  I RUNDA PUCHARU JUNIORÓW MŁODSZYCH  w łucznictwie bo o niej mowa była  również pierwszą z trzech eliminacji do OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY. W zawodach  wystartowało 47 zawodniczek i 56 zawodników. Nasz klub reprezentowało 5 łuczniczek  i 1 łucznika. Uczestnicy strzelali dwie rundy po 6 serii z 6 strzał z odległość 60 m do tarczy 122 cm.

Najwyżej sklasyfikowaną z naszych reprezentantek była Łucja WESOŁOWSKA, która sklasyfikowana została na 2 miejscu. Kolejne miejsca zajęły Weronika WARDĘGA  11, Dominika AGACJAK 18, Adrianna SKADORWA 21 i Marta CIESIELCZUK 37. Nasz jedyny rodzynek Jan RULIŃSKI zajął miejsc 50.

Gratulujemy  udanego występu

 

Możesz również polubić…