MILENA SIKOŃ, FILIP CHATYS i ANNA DZIERKA NA PODIUM W POZNANIU

Milena SIKOŃ zajęła 2, a Filipa CHATYS wywalczył 3 miejsce w klasyfikacji Open, 50 MEMORIAŁU CZESŁAWA OCHOCKIEGO  w łucznictwie. Zawody rozegrano w dniu 06.10.2019 w Poznaniu na torach KS „Surmy”, który obchodził  swoje 90 lecie . Na zakończenie zawodów odbyły się jeszcze strzelania specjalne W kategorii kobiet 1 miejsce zajęła  Anna DZIERKA nasza specjalistka od „10”. Konkurencja polegała na strzelaniu do tarczy z odległości 15 m, kto strzelił 10 przechodził dalej aż do wyłonienia zwycięzcy.  Oprócz wymienionych  Wiktoria DZIELENDZIAK sklasyfikowana została na 5, Marta CIESIELCZUK na 6 i Hanna KRUPA  na 11 miejscu.  Wśród chłopców Grzegorz DIACONESCU zajął  14 miejsce. Wyniki naszych reprezentantów w tabeli poniżej

 

 

 

Gratulacje dla zawodników oraz organizatorów  za gościnność i miłą atmosferę

 

Możesz również polubić…