GRAD REKORDÓW ŻYCIOWYCH W STRZELINIE

            W minioną sobotę tj. 21.09.19 r odbył się w Strzelinie turniej  z okazji DNI PATRONA STRZELINA ŚW. MICHAŁA, połączony z MEMORIAŁEM IM. ZDIZSŁAWA KACZOROWSKIEGO. Uczestnicy walczyli również o PUCHAR BURMISTRZA.  Nasze zawodniczki i zawodnicy udział w zawodach potraktowali jako okazję do ustanowienia nowych rekordów życiowych. Warunki pogodowe temu sprzyjały. Rekordzistą okazał się Hieronim KULA, który swój rekord życiowy poprawił aż o 96 pkt. Swoje rekordy poprawili również :

  • Grzegorz DIACONESCU – 40 pkt,
  • Jim –Ryan BOSGAERD – 34 pkt,
  • Adela KULA – 16 pkt,
  • Milena SIKOŃ – 6 pkt
  • Dominik GOCLON – 5 pkt,

 

Swoje kategorie wiekowe wygrali : Adela KULA i Dominik GOCLON startujący

kategorii APACZ oraz Milena SIKOŃ w kategorii ORLIK. Na podium stanęli także Jim –Ryan BOSGAERD i Maciej SMARDZ, pierwszy w kategorii Orlik a drugi w kategorii młodzik zajmując 2 miejsca. Na miejscach 3 sklasyfikowani zostali Hieronim KULA – Orlik i Grzegorz DIACONESCU – młodzik.

Bardzo wysoki wynik na 10 m uzyskała Milena SIKOŃ . Na 180 pkt możliwych do uzyskania, „wystrzelała” 178 prawdopodobnie jest to nie tylko rekord życiowy Mileny ale również REKORD KLUBOWY w tej kategorii wiekowej.

 

Wyniki naszych zawodników przedstawiamy w tabelach poniżej.

 

 

Gratulujemy rekordów życiowych i sportowej postawy

 

Możesz również polubić…