BRĄZ DLA ZAWODNICZEK TALENTU

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW w łucznictwie rozegrane zostały na torach łuczniczych KŁ Chrobry w Głuchołazach w dniach 24-25.08.19 r. O medale mistrzostw rywalizowało 233 zawodniczki i zawodników w tym nasza 10 osobowa reprezentacja.

Doskonale spisały się nasze zawodniczki, którym udał się rewanż za HALOWE MISTRZOSTWA POLKI, gdzie zajęły 4 miejsce. Tym razem Wiktoria DZIELENDZIAK, Anna DZIERKA, Martyna KWAŚNY i Milena KRZEMIEŃ stanęły na najniższym stopniu podium zajmując 3 miejsce.

Młody zespół chłopców, który wystąpił w składzie :Jim-Rian BOSGAERD, Grzegorz DIACONESCU, Wiktor KOMÓREK i Maciej SMARDZ nie miał tyle szczęścia i sklasyfikowany został na 14 miejscu. Warto zaznaczyć, że Jim-Rian i Wiktor to jeszcze dwunastolatkowie i był to ich debiut na takiej imprezie. Szkoda, że Filip CHATYS opuścił kolegów w najważniejszym momencie i wybrał ciepłe morze zamiast startu w mistrzostwach.

Indywidualnie najwyżej sklasyfikowana została Milena KRZEMIEŃ, która z wynikiem 1296 pkt zajęła 5 miejsce. Również bardzo dobry wynik 1257 pkt. uzyskała Anna DZIERKA, który dał jej 13 miejsce. Wśród chłopców Maciej SMARDZ zajął 22 miejsce z wynikiem 1263 pkt. Konkurencji mikstów Milena KRZEMIEŃ i Maciej SMARDZ zajęli wysokie 5 miejsce.

Wyniki naszych reprezentantów przedstawiamy w tabeli poniżej.

Dziękujemy za wspaniała walkę.

26

Możesz również polubić…