PAWEŁ MARZEC WYGRYWA W PRUDNIKU


                                                                                                                                                                             
Paweł MARZEC UKS Talent Wrocław zajął 1 miejsce w OGÓLNOPOLSKICH ZAWODACH HALOWYCH . W śród kobiet zwyciężyła Karina LIPIARSKA PAŁKA  z UKS Grot Zabierzów. Do ciekawego rodzinnego pojedynku  doszło w 1/8 rundy eliminacyjnej.  Tym razem wygrała młodość. Ojciec  Sławomir BATKIEWICZ  musiał uznać wyższość syna Bartka.  Z kolei Bartek przegrał w 1/4 z Pawłem MARCEM. Ostatecznie Bartek został sklasyfikowany  a pan Sławek na 16 miejscu. Czwarty z naszych reprezentantów Antoni KOZŁOWSKI zajął 19 miejsce. 

Na uwagę zasługuje wynik uzyskany w kwalifikacjach przez Sławomira BĄTKIEWICZA – 272 punkty, który jest nowym rekordem  życiowym.

Zawody odbyły się 18.12.16 w Prudniku.

Możesz również polubić…