ANNA HUK POKONAŁA SWOJA KOLĘŻANKĘ KLUBOWA W FINALE I RUNDY PUCHARU POLSKI W ŁUCZNICTWIE

W Krakowie w dniach 12-13.04.2013 r. na torach KS „Płaszowianki” rozegrano I RUNDĘ PUCHARU POLSKI w łucznictwie klasycznym.  W zawodach uczestniczył 111 zawodniczek i zawodników w tym nasza 5 osobowa reprezentacja w osobach :

·         Piotr PAJĄCZEK
·         Maja BANASZEWSKA DUDEK,
·         Anna HUK,
·         Magda PAWŁOWSKA,
·         Adrianna TRZEBINSKA

Bardzo dobrze spisały się nasze zawodniczki. Dwa pierwsze miejsca w kategorii

juniorek  przypadły naszym reprezentantkom, które spotkały się w finale.  Lepsza okazała się Anna HUK, która w barażu pokonała Adriannę TRZEBIŃSKA10 do 7.

Anną ŁĘCKĄ DOBROWOLSKĄ w 1/4 6 do 0,

W pojedynku o finał Maja przegrała z Agatą BULWĄ 3 do 6 a następnie w pojedynku no 3 miejsce z Małgorzatą TROJNAR.

Druga nasza seniorka Magda PAWŁOWSKA 12 po kwalifikacjach z wynikiem 1095 pkt. w IORFITA przegrała 1/16 z Igą CIS 0:6 i zajęła 21 miejsce.

Na 20 miejscu sklasyfikowany został junior Piotr PAJĄCZEK. Po kwalifikacjach 19 z wynikiem 999 pkt w IORFITA przegrał w 1/16 z Dominikiem MAKOWSKIM.