WIELOKROTNI MISTRZOWIE POLSKI POKONANI


                                                                                                                                                                                                                                               
           
Ośrodek Sportów Łuczniczych był organizatorem HALOWYCH MISTRZOSTW DOLNEGO ŚLASKA w ŁUCZNICTWIE, które odbyły się 24.01.15 r. w hali OSiRu w Świebodzicach. Mistrzostwa rozegrane zostały w kategorii Open.

          Na starcie stanęła czołówka zawodniczek i zawodników z naszego województwa w tym nasza 25 osobowa reprezentacja. Ze znakomitości zabrakło jedynie Ani HUK, która zmogła choroba oraz tych, którzy wyjechali na ferie zimowe.

W zawodach uczestniczyli z powodzeniem nasi młodzicy dla których, był to sprawdzian przed HALOWYMI MISTRZOSTWAMI DZIECI i MŁODZIKÓW, które zaplanowane są na 07.02.15 r. w Ścinawce Śr.

Przepraszamy za brak wyników ale nie dostaliśmy jeszcze od organizatora protokołu zawodów, dlatego ograniczymy się jedynie do przedstawienia naszych nowych medalistów HMDŚL. na 2015 rok.

W konkurencji indywidualnej mężczyzn Paweł MARZEC wygrał w finale z kolegą klubowym Kajetanem KOTLARZEM. Trzecie miejsce zajął Piotr PAJACZEK a 5 Michał GREC. Cała czwórka to zawodnicy Talentu.

W konkurencji kobiet nasze dziewczęta zajęły 2 i 3 miejsce. Juniorka młodsza Marta SMOLAK była 2 a Ada TRZEBIŃSKA 3.

Złoty medal i tytuł Mistrzów Dolnego Śląska w mikście wywalczyła para Ada TRZEBIŃSKA i Kajetan KOTLARZ.

Do dużej sensacji doszło w konkurencji zespołowej mężczyzn. Sprawili ją nasi juniorzy, którzy w finale pokonali swoich starszych kolegów. Złoty zespół startował w składzie : Kajetan KOTLARZ, Maciej NIEDŹWIEDŹ, Mateusz NYCZ, pokonani to wielokrotni Drużynowi Mistrzowie Polski w osobach : Michał GREC Paweł MARZEC. Piotr PAJĄCZEK.

Wśród kobiet dał się odczuć brak Ani HUK.  Maja BANASZEWSKA DUDEK, Ada TRZEBIŃSKA wraz juniorką Anią FUTYMĄ nie sprostały w pojedynku o wejście do strefy medalowej swoim młodszym koleżankom i zajęły dopiero 5 miejsce  . Zwyciężczynie tego pojedynku, juniorki młodsze: Joanna GUTT, Daria OSIPCZUK, Marta SMOLAK i Joanna WAŁĘSA zajęły 3 miejsce.

Szczegółowe wyniki mistrzostw podamy w oddzielnym artykule po otrzymaniu protokołu zawodów.

                                                                    Gratulujemy

Możesz również polubić…