I RUNDA DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW POLSKI W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW

            Po trzyletniej  przerwie męski zespół naszego klubu wraca do rozgrywek o DRUŻYNOWE MISTRZOSTWO POLSKI w PODNOSZENIU CIĘŻARÓW.

Inicjatorem udziału w/w rozgrywkach jest nasz wieloletni zawodnik Michał HACZKO, który po rocznym pobycie w Tytanie Oława wrócił do Talentu. Nasz zespół to mieszanka rutyny z młodością oprócz Michała w rozgrywkach udział wezmą tak znani zawodnicy jak Łukasz ZIELIŃSKI i Rafał SŁAWECKI. Skład 6 osobowego zespołu uzupełnią młodzi zawodnicy. A jest w czym wybierać : Emil CIUŁA, Piotr KALISZCZYK, Adrian PRZYBYLAK, Karol ZAJĄC to potencjalni kandydaci do zespołu.

Nasza drużyna wystartuje w 7 grupie  w Nowym Tomyślu gdzie gospodarzem są miejscowi Budowlani. Oprócz wymienionej dwójki w zawodach udział wezmą :

·         MAKS Tytan Oława,

·         UKS Zielona Góra.

 

Grupa 7 – Nowy Tomyśl, 15.03.14 -odprawa techn 1100, ważenie: 1130, start: 1300.

Sędziują : Ryszard Jakubiak, Zbigniew Świtalski, Przemysław Ciosek, Zbigniew Makowski

 
 

          Dla przypomnienia przedstawiamy wyniki uzyskane przez naszych zawodników w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwa Polski w 2011 roku. W 2012 roku ze względu na brak funduszy wycofano zespół z rozgrywek dlatego w roku bieżącym rozpoczynamy rywalizację o DMP w II lidze                                                                      

 
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW w 2011 R.
 

          Zespół męski w składzie : BORECKI Arkadiusz, DZIEDZIC Rafał, GRUSZKA Marcin, HACZK Michał, KULPA Damian, SŁAWECKI Rafał, WOJCIECHOWSKI Mateusz, ZIELIŃSKI Łukasz i ŻEŁUBOWSI Patryk zajął 15 miejsce w I lidze.

 
 
Tak punktowali poszczególni zawodnicy :
 

                                                                                                                                                            
 

KOŃCOWA TABELA I LIGI DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW POLSKI W 2011 ROKU             w PODNOSZENIU CIĘŻARÓW

 


                                                                                                                                                       

Życzymy połamania sztangi

Możesz również polubić…