REKORD OKRĘGU NA TURNIEJU ŁUCZNICZYM W KARCZOWISKACH


                                                                                                                                                        
           
Z okazji 240 rocznicy powstania Karczowisk rozegrano 1 maja br. Turniej łuczniczy w którym udział wzięło 114 uczestników z klubów dolnośląskich. Zawody rozegrano w kategoriach wiekowych od Apacza do Młodzika.

Z naszego klubu w Turnieju wzięła udział 17 osobowa reprezentacja. Oprócz rywalizacji wyżej wymienionych kategoriach o medale walczono w  I RUNDZIE LIGI MŁODZIKÓW, w I Kroku. Dodatkowo działacze, sędziowie i rodzice walczyli o Puchar Sołtysa Karczowisk.

Autorem nowego Rekordu Okręgu jest Antoni KOZŁOWSKI, „wystrzelał” 692 punkty na 720 możliwych. Poprzedni rekord należał do Piotra PROCIA. Antek w kategorii Orlika nie miał sobie równych i wygrał z drugim Marcinem MĘDONIEM różnicą 57 punktów. Drugi z naszych reprezentantów Michał ZAKRZEWSKI z wynikiem 584 pkt zajął 5 miejsce.

W tej samej kategorii Agata SMOLAK zajęła 9 miejsce z wynikiem 429 pkt.

W najmłodszej kategorii wiekowej pod nieobecność Jędrzeja KOTLARZA bardzo dobrze spisały się nasze Apaczki : Łucja WESOŁOWSKA i Weronika WARDĘGA. Łucja zajęła 2 miejsce a jej koleżanka klubowa miejsce 3 przy okazji bijąc rekordy życiowe.

Poniżej przedstawiamy wyniki uzyskane przez naszych najmłodszych.

 


                                                                                                                                                       
Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=78895

Możesz również polubić…