GRAD MEDALI NA XVII OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE W ŁUCZNICTWIE

 

Województwo mazowieckie było gospodarzem XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w łucznictwie. Zawody odbyły się w dniach 15-17.07.11 r. na obiekcie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Teresinie. Starowało w nich 64 zawodniczki i 64 zawodników z 15 województw i 43 klubów. Nasze województwo reprezentowało 19 zawodników 9 dziewcząt i 10 chłopców z 5 klubów: UKS „Victorii” ze Ścinawki Średniej, UKS „Tatara” Legnickie Pole, OSŁ „Strzelca” Legnica, GLKS „Unii” Pielgrzymka oraz naszego klubu UKS „Talentu” Wrocław.
Jest nam miło zakomunikować, że z 27 medali jakie można było zdobyć na XVII OOM 6 stało się udziałem Dolnoślązaków.

Kolekcjonerem złotych medali został Paweł MARZEC, który stał się posiadaczem 3 złotych i 1 srebrnego krążka, 2 złotych w konkurencjach indywidualnych ( ŁA i IORF) 1 złotego w mikstcie wspólnie z Anna HUK i srebrnego wspólnie z Michałem GRECEM, Pawełem BURCHARTEM i Jakubem PAJACZKIEM w Zespołowej Olimpijskiej Rundzie Fita.

Medale złote zdobyli :

• Paweł MARZEC został zwycięzca w :
– konkurencji ŁA( uzyskał najwyższy wynik na odległościach 70 i 60 m ), – Indywidualnej Olimpijskiej Rundzie Fita,
– wygrał wraz z Anną HUK z Tatara Legnickie Pole rywalizację w konkurencji mikstów.
• Adrianna Trzebińska wraz z koleżankami Anna HUK i Agatą POGODĄ ze Strzelca Legnica w konkurencji Zespołowej Olimpijskiej Rundzie Fita.

Medale srebrne zdobyli :

• Zespół Talentu w składzie : Paweł MARZEC, Michał GREC, Paweł BURCHART, Jakub PAJACZEK w Zespołowej Olimpijskiej Rundzie Fita.

Medale brązowe wywalczyli :

• Adrianna TRZEBIŃSKA i Paweł BURCHART w konkurencji mikstów.

Warto zaznaczyć, że najcenniejsze medale w to te zdobyte w IORF, ZORF i w mikstach. Na 5 złotych medali w tych konkurencjach 3 zdobyli Dolnoślązacy.

Poniżej przedstawiamy poszczególne klasyfikacje XVII OOM w Łucznictwie

Gratulujemy

Możesz również polubić…