I RUNDA PUCHARU POLSKI SENIORÓW I JUNIORÓW

 

W Prudniku w dniach 15-17.04.br na torach KS „Obuwnik” odbyła się I Runda Pucharu Polski. W gronie 133 zawodniczek i zawodników startowała 8 osobowa reprezentacja naszego klubu.
• Maja BANASZEWSKA DUDEK,
• Magda PAWŁOWSKA,
• Hanna JAROSZ,
• Andrzej DABROWSKI,
• Piotr BURCHART,
• Dawid MALICKI,
• Piotr PAJĄCZEK,
• Łukasz PIELICHOWSKI.
Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi juniorzy. Dawid MALICKI drugi po rundzie kwalifikacyjnej z nowym rekordem życiowym 1252 pkt. Złoty medal przegrał w barażu 10 do 8 z zawodnikiem Steli Kielce Maciejem Fałdzińskim.
Piotr PAJĄCZEK w kwalifikacjach uzyskał 1214 pkt co pozwoliło zając 5 miejsce. W 1/2 finału uległ późniejszemu zwycięzcy Maciejowi Fałdzińskiemu. W walce o brązowy medal Piotrek pokonał 6 do 2 Macieja Jaworskiego z MLKS „Czarnej Strzały” Bytom.
Trzeci nasz junior Łukasz PIELICHOWSKI po kwalifikacjach z wynikiem 1132 pkt. zajmował 16 miejsce. Ostatecznie po rundach eliminacyjnych został sklasyfikowany na bardzo wysokim 9 miejscu. Warto zaznaczyć, że w 1/8 eliminacji spotkał się dobrym naszym znajomym Maciejem Fałdzińskim, gdzie, po emocjonującym pojedynku przegrał 4 do 2.

Seniorki Maja BANASZEWSKA DUDEK w kwalifikacjach uzyskała 1111 pkt.,
Magda PAWŁOWSKA 991 pkt. Zważywszy na fakt, że Magda nie trenuje jeszcze roku jest to bardzo dobry wynik. Po eliminacjach Maja została sklasyfikowana na 17 miejscu a Magda na miejscu 21.

Jedyna juniorka Hanna JAROSZ po kwalifikacjach 33 z wynikiem 956 pkt ostatecznie po eliminacjach zajęła 31 miejsce.

W gronie 36 seniorów Piotr BURCHART 14 po kwalifikacjach z wynikiem 1211 Pkt. i Andrzej DABROWSKI 27 z wynikiem 1130 pkt. Ostatecznie po rundach eliminacyjnych Piotr został sklasyfikowany na miejscu 13 a Andrzej na 23.

Jedyny nasz mikst w kategorii juniorów Hanna JAROSZ i Dawid MALICKI nie zakończył rywalizacji o 11 miejsce z powodu zapadających ciemności.

Gratulujemy

 

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=58691

Możesz również polubić…