DAWID MALICKI I HELENA MACHERA LAUREATAMI PLEBISCYTU NA NAJLEPSZEGO UCZNIA SPORTOWCA I TRENERA WYCHOWAWCĘ MŁODZIEŻY DOLNEGO ŚL.

 

W obecności Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy, oraz Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia podsumowano wyniki Plebiscytu Szkolnego Związku Sportowego „Dolny Śląsk” i Redakcji Słowa Sportowego na Najlepszego Ucznia Sportowca i Trenera Wychowawcę Młodzieży. Uroczystość odbyła się 15.03.11 r. w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego. Oprócz laureatów i ich rodzin podsumowanie swą obecnością uświetnili Honorowi Goście w osobach :
• Dyrektora Departamentu Spraw Społecznych UMWD Józefa Dymalskiego
• Dyrektora Biura Sportu, Turystyki i Rekreacji UM Wrocławia Piotra Mazura
• Dyrektor Wydziału Rozwoju Edukacji Kuratorium Marię Kramarczyk
• Dyrektora Dolnośląskiej Federacji Sportu Arkadiusza Zagrodnika
• Kierownik Działu Kształcenia Ponadgimnazjalnego i Specjalnego UM Wrocławia Ewę Szczęch
• Prezesa Wrocławskiego SZS Bohdana Aniszczyka
• Przedstawiciela Gminy Miękinia Bogdana Wilczaka
• Właściciela firmy Powerman Janusza Rusinka
• Przedstawiciela firmy Huck Małgorzatę Król

Miło nam zakomunikować, że zwycięzcami tegorocznej edycji został nasz zawodnik Dawid Malicki i jego trener Helena Machera. Tegoroczni laureacji to nie tylko dobrzy uczniowie ,medaliści Mistrzostw Polski ale także medaliści Mistrzostw Świat i Europy. Jesteśmy pełni podziwu, że Dawid potrafi godzić naukę z uprawianiem łucznictwa na najwyższym poziomie.

Wszyscy Laureaci otrzymali pamiątkowe formy szklane ufundowane przez Biuro Sportu, Turystyki i Rekreacji Urzędu Miejskiego Wrocławia i Szkolny Związek Sportowy „ Dolny Śląsk „ , nagrody książkowe ufundowane przez Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia, upominki Wydziału Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego oraz upominki od sponsorów Plebiscytu firmy Powerman i Huck

Dawid Malicki i jego trener otrzymali nagrody specjalne. Dawid stypendium w wysokości 2000 zł ufundowane przez redakcję Słowa Sportowego oraz wejściówkę do Aquaparku ufundowaną przez Aquapark we Wrocławiu. Pani Helena Machera otrzymała aparat fotograficzny ufundowany przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty i wejściówkę do Aquaparku ufundowaną przez Aquapark we Wrocławiu
W zastępstwie Dawida nagrody odebrał jego brat dziesięcioletni Adam, który również uprawia łucznictwo w naszym klubie. Dawid razem z kolega klubowym Piotrem Pajączkiem przebywa na zgrupowaniu szkoleniowym przed Mistrzostwami Europy w łucznictwie, które odbędą się w Hiszpanii w dniach 21-27.03.11 r.

Gratulujemy i życzymy sukcesów

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=57703

Możesz również polubić…