II Runda Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej w Łucznictwie

                                   
Bardzo zacięty przebieg miała rywalizacja w II rundzie DLM w łucznictwie. Zawody przeprowadzono na dystansie 15 m do tarczy 60 cm w systemie „każdy z każdym” Zespół Wyższej Szkoły Handlowej prowadzony przez pana mgr Leszka Rabórskiego zajął III miejsce przegrywając ze zdobywcą I i II miejsca zespołami Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Przyrodniczego gorszą sumą punktów uzyskanych w pojedynkach z w/w zespołami.

Klasyfikacja II rundy DLM w łucznictwie:
1. Politechnika Wrocławska 1 wygrana suma pkt. 421,
2. Uniwersytet Przyrodniczy 1 „ „ „ 400,
3. Wyższa Szkoła Handlowa 1 „ „ „ 394.

Zespół Wyższej Szkoły Handlowej występował w składzie : Michał Chałupa, Krystian Gburek i bracia Maciej i Michał Martin.

                                                   Gratulujemy!

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=36363

Możesz również polubić…