Piotr Burchart i Bogusław Piekarski zwycięzcami V Rundy Pucharu Polski juniorów i seniorów w łucznictwie

                                                                                               

W sobotę 28.09.2008 w Bytomiu rozegrano V i ostatnią rundę Pucharu Polski Seniorów i Juniorów w łucznictwie. Świetnie spisali się nasi zawodnicy w łukach klasycznych i bloczkowych. Niepokonanymi okazali się dwaj nasi zawodnicy. Junior Piotr Burchart w kat. łuków klasycznych oraz Bogusław Piekarski senior łuki bloczkowe zwyciężyli w rundzie eliminacyjnej i finałowej. Na uwagę zasługuje fakt, że w generalnej klasyfikacji Puchar Polski wygrał Bogusław Piekarski przed Marcinem Szewiotem i Andrzejem Domaradzkimi (wszyscy UKS Talentu Wrocław) w kat. Łuków klasycznych juniorów Piotr Burchart zajął wysoką 2 pozycję.

W niedzielę 28.09.08 zakończyły się również rozgrywki I ligi mężczyzn DMP w łukach klasycznych . Zawodnicy UKS Talent w końcowej kalsyfikacji zajęli 6 miejsce.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=27357

Możesz również polubić…