Tomasz Blumensztajn brązowym medalistą Mistrzostw Polski LZS


    2-3 sierpnia 2008 roku w Żywcu odbyły się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w łucznictwie. W mistrzostwach uczestniczyło 131 zawodników z 15 klubów krajowych. W strzelaniach finałowych świetnie zaprezentował się nasz zawodnik Tomasz Blumensztajn, który po zaciętym pojedynku z Piotrem Nowakiem z ŁKS Karima Prząsław zdobył brązowy medal. Złoty medal zdobył Zarzycki Paweł z Łucznika Żywiec a srebrny Sebastian Pędzik ze Stelli Kielce. Dobre 6 miejsce zajął Piotr Burchart Talent Wrocław .
Dolny Śląsk reprezentowały 2 kluby: UKS Talent i GLKS Unia Pielgrzymka. W klasyfikacji klubowej UKS Talent zajął bardzo dobre 6 miejsce, wyprzedając GLKS Unię Pielgrzymka, która zajęła 9 pozycję. Zwycięzcą zawodów został ŁKS Łucznik Żywiec przed KS Stellą Kielce i LKS Mazowsze Teresin. W klasyfikacji Województw pierwsze miejsce zdobyło woj. świętokrzyskie wyprzedając
woj. śląskie. 5 miejsce zajęło woj. dolnośląskie

Reprezentacja UKS Talent składała się z 6 zawodników :

Juniorzy :
1. Tomasz Blumensztajn
2. Piotr Burchart
3. Tomala Sebastian

Juniorzy młodsi :
1. Agnieszka Kędzia
2. Piotr Pajączek
3. Dawid Malicki

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=25789

Możesz również polubić…