Gdzie Ci mężczyźni ?

    3 Listpoada rozegrano II  OgólnopolskiTurniej Par w, którym udział wzieło siedem ekip .

    Bezkonkurencyjne okazały się pary złożone z wychowanków  trenera Waldemara Ostapskiego ale oprócz Mariety Gotfryt nie reprezentują  już klubu  z Oławy .

    Kolejny raz okazało się , że  mamy słabe kluby, które nie potrafia zatrzymać najlepszych zawodników . Wyjątek to przyszła olimpijka Marieta Gotfryt.

    Ciekawa formuła i bardzo dobra organizacja zawodów sprwiają ,że z cikawością będziemy czekać na trzecią odsłonę w 2008 roku. Gdyby tak jeszcze w organizację właczyło się więcej osób to mielibyśmy Turniej na międzynarodowym poziomie. Nasz klub reprezentowały siostry Cichowskie , które za partnerów miały zawodników z UKS Relaks Oborniki Śl. Rafał i Grzesiek (UKS Relaks) za tydzien będą walczyć o medale Mistrzostw Polski do lat 17 dlatego ich wyniki odbiegają znacznie od ich rekordów życiowych, gdyby nie to pewnie miejsca tych par byłyby wyższe. A tak swoją droga ciśnie się na usta refren piosenki spiewanej przez Rin ” Gdzie ci mężczyżni ” z UKS Talent najlepszego klubu na Dolnym Śląsku.

Galeria ze zdjęciami:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=5412

Poniżej przedstawiamy wyniki Turnieju.

Możesz również polubić…