HIERONIM KULA TRIUMFUJE W PIERWSZYM KROKU NA OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU MIKOŁAJKOWYM

Tradycyjnie o tej porze w grudniu tj. 08.12.18 r. UKS Ameoli w Świebodzicach zorganizował OGÓLNOPOLSKI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ ŁUCZNICZY. W tym dniu swoją przygodę z łucznictwem rozpoczęło13 chłopców i 11 dziewczynek rywalizując w I KROKU.

Wśród chłopców zwyciężył Hieronim KULA. Jim Ryan BOSGAERD zajął miejsce 2. Na miejscu 5 ze stratą 1 pkt. do miejscu na „pudle” uplasował się Wiktor KOMÓREK. Trzeci nasz reprezentant Szymon LORKOWSKI zajął miejsce 11. Nasza jedynaczka w tej kategorii wśród dziewcząt Natasza ZGRODNA stanęła na najniższym stopniu podium.

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy im kontynuowania przygody z łucznictwem obfitującą w sukcesy sportowe.