Informacja o Zgrupowaniu Sportowym w Sędziszowie Małopolskim

TERMIN : 10-24.02.2008 r.

MIEJSCE ZGRUPOWANIA – Hotel Sportowy ul. Sportowa 32 39-120 Sędziszów Małopolski

Uczestnicy zgrupowania mają zabezpieczone : wyżywienie , zakwaterowanie, ubezpieczenie ,opiekę trenerską i przejazd.

.

Program zgrupowania obejmować będzie;

1. Przygotowanie  ogólnorozwojowe  zawodniczek i zawodników .
  2. Zajęcia ogólnorozwojowe  w terenie.
  3. Poznanie podstaw teoretycznych dyscypliny.
  4. Wdrażanie do sportowego współdziałania w zespole i sportowej rywalizacji.
  5. Higiena zdrowia.
  6. Kształtowanie poczucia odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo własne oraz drugiego człowieka. Kształtowanie samodyscypliny.
  7. Przekazanie wiedzy na temat zagrożenia jakie niesie spożywanie  alkoholu

nikotyny,  narkotyków i środków dopingowych.

8.   Rola odnowy biologicznej w procesie treningowym.

9.   Aktualne przepisy sędziowskie.

KOSZTY :

Zawodnicy będący członkami Kadr Wojewódzkich w  Podnoszeniu Ciężarów ponoszą następujące opłaty :

juniorów      150 zł.

młodzików   350 zł.

Koszt  zgrupowania  dla pozostałych  zawodników  i  zawodniczek  chcących  brać udział  w zgrupowaniu wynosi 600  zł .

Kierownik zgrupowania  :  mgr  Leszek    Rabórski          tel. 502 376 579

Trenerzy  współpracujący  : Zbigniew  Krzyśków        tel. 504 855 518

Adam       Kraska              tel. 605 252 225

Tomasz   Pałka                tel. 663 089 893

Uczestnicy zgrupowania w  Sędziszowie  powinni posiadać: kartę kwalifikacyjną, dowód lub legitymację szkolną, badania lekarskie, dzienniczek treningowy zawodnika ,ubiór sportowe do treningu ogólnorozwojowych i specjalistycznego stój kąpielowy i inne niezbędne rzeczy na okres 14  dni.

W zgrupowaniu oprócz zawodniczek i zawodników UKS Talent udział brać będą zawodniczki i zawodnicy z  UKS  Relaks Oborniki Ślaskie  i LKS Polwicy – Wierzbno oraz Szymon Syska z WKS Śląsk Wrocław.

Zawodnicy UKS Talent dokonują wpłaty do dnia 01.02.2008 r. na konto : UKS Talent   PKO BP S.A. nr.   56 1020 5242 0000 2102 0140 7071 lub gotówką w siedzibie Klubu.

Zawodnicy innych klubów  w  siedzibie DZPC przy ul Borowskiej 1-3 we Wrocławiu

Wyjazd uczestników nastąpi w dniu 10.02.08 r. Zbiórka o godz. 8.30  na Dworce Gł. PKP ( pod zegarem ) we Wrocławiu.

Powrót planowany jest na godz.  16.25  dnia 24.02.2008 r.  Dworzec Główny PKP we Wrocławiu

Zapraszamy do dyskusji: