XVI MIĘDZYNARODOWY PUCHAR O PUCHAR GÓR OPAWSKICH

W dniach 22-23.04.2023 r. w Prudniku  rozegrano XVI MIĘDZYNARODOWY PUCHAR O PUCHAR GÓR OPAWSKICH.  Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych : open, juniorów młodszych i młodzików.

W kat. Open świetnie strzelała Weronika GOCLON, która zdobyła 3 miejsce. W kat. Juniorów młodszych VI miejsce zajął Jim-Ryan BOSGAERD

W niedzielę bardzo dobrze spisali się młodzicy, nasi aktualni mistrzowie Polski młodzików nie mieli sobie równych i zwyciężyli w konkurencji kobiet i mężczyzn. W kat młodziczek Barbara HELWING  zajęła 1 miejsce, Kamil BOREK zwyciężył w kategorii młodzików. Renata MUCIK zajęła 5 miejsce, a Igor BURCZYK 6 miejsce.

Wyniki i miejsca wszystkich naszych  reprezentantów przedstawiamy w tabelach poniżej.